HAND LOTION WITH LINDEN & CHAMOMILE 300ml

925 Kč
Skladem

 

KRÉM NA RUCE S LÍPOU A HEŘMÁNKEM

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Luxusní přípravek, který hýčká, vyživuje a hydratuje. Jeho přirozeně svěží vůně zklidňuje smysly a hedvábná konzistence zanechává pokožku jemnou, hebkou a hydratovanou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PROČ POUŽÍVAT

Luxusní krém se sametovou texture.

Tekuté mýdlo i krém na ruce Wildsmith jsou luxusní přípravky se svěží vůní a sametovou konzistencí, vytvořené tak, aby poskytovaly dokonalý smyslový zážitek.

Krém na ruce Hand Lotion with Linden and Chamomile obsahuje vyživující směs rostlinných olejů a másel, které dodávají pokožce esenciální mastné kyseliny a přírodní vitamíny a zanechávají ji tak hebkou, hydratovanou a zklidněnou.

NAŠE INSPIRACE

Vůně přípravků na ruce Wildsmith je inspirována rostlinami a stromy z arboreta areálu Heckfield Place, duchovního domova značky Wildsmith Skin. Ty zasadil v 19. století William Walker Wildsmith, známý svým progresivním přístupem k pěstování rostlin. Svěží, květinová vůně lípy je kombinována s uklidňujícími tóny římského heřmánku a uzemňujícím podtónem cedru. Dohromady tak tvoří vyváženou, osvěžující vůni. 

SLOŽENÍ

Olej ze sladkých mandlí obsahuje vitamín E, vitamín A a esenciální mastné kyseliny, které vyživují pokožku a uzamykají v ní vlhkost.

Bambucké máslo je hluboce hydratační. Vysoká koncentrace vitamínů a mastných kyselin má blahodárné účinky. Pomáhá obnovovat kožní bariéru, udržuje pokožku hydratovanou a předchází vysoušení.

Kakaové máslo působí na pokožce jako zklidňující bariéra, která brání ztrátě vlhkosti. Vyživuje a hydratuje suchou pokožku.

Aloe Vera zklidňuje pokožku. Je bohatá na vitamíny, které vyživují a pečují o pokožku, a zanechávají ji klidnou a hydratovanou.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK