HAND WASH WITH LINDEN & CHAMOMILE 300ml

820 Kč
Skladem

 

TEKUTÉ MÝDLO S LÍPOU A HEŘMÁNKEM

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Směs přírodních čisticích extraktů je nejen šetrnější pro naši pokožku než sulfáty, ale i lepší volbou pro životní prostředí. Mýdlo Hand Wash with Linden and Chamomile obsahuje jedinečnou směs jemných tenzidů (povrchově aktivních látek), které zajišťují důkladné umytí bez podráždění nebo vysoušení pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT

Tekuté mýdlo i krém na ruce Wildsmith jsou luxusní přípravky se svěží vůní a sametovou konzistencí, vytvořené tak, aby poskytovaly dokonalý smyslový zážitek.

Mýdlo Hand Wash with Linden and Chamomile okouzlí vyváženou osvěžující vůní a sametovou konzistencí, zatímco směs jemných rostlinných extraktů čistí a hydratuje pokožku.

NAŠE INSPIRACE

Inspirováno rostlinami z Heckfieldova arboreta.

Vůně přípravků na ruce Wildsmith je inspirována rostlinami a stromy z arboreta areálu Heckfield Place, duchovního domova značky Wildsmith Skin. Ty zasadil v 19. století William Walker Wildsmith, známý svým progresivním přístupem k pěstování rostlin. Svěží, květinová vůně lípy je kombinována s uklidňujícími tóny římského heřmánku a uzemňujícím podtónem cedru. Dohromady tak tvoří vyváženou, osvěžující vůni.

SLOŽENÍ

Laurylsulfosukcinát disodný je jemné aniontové (negativně nabité) čistící činidlo přírodního původu, které vytváří luxusně krémovou konzistenci přípravku.

Lauryl Glucoside je jedním z nejjemnějších tenzidů. Je to neiontový čisticí prvek, přirozeně získaný z kokosového oleje a cukru. Má dokonce schopnost mírnit dráždivost jiných povrchově aktivních látek.

Kokoamfoacetát sodný je přirozeně získaná povrchově aktivní látka, která je amfoterní, tedy obsahuje kladně i záporně nabité molekuly. Díky své struktuře je velice jemný a nádherně pění.

Kokamidopropylbetain je další, přirozeně získaná povrchově aktivní látka, obvykle získávaná z kokosu, která jemně čistí pokožku.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK