DUAL ACTION EXFOLIATING TREATMENT 50ml

1 795 Kč
Skladem
PEELINGOVÁ KŮRA S DVOJÍM ÚČINKEM

Detailní informace

Detailní popis produktu

DUAL ACTION EXFOLIATING TREATMENT 50ml

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Gelová kůra Active Repair Radiance Polisher se snadno a pohodlně nanáší. Její síla spočívá ve využití chemických i fyzických exfoliantů, které odstraňují odumřelé kožní buňky, a tím vyhlazují pokožku.

PROČ POUŽÍVAT

Spojení vědy a přírody pro extra zářivou pleť.

Odumřelé kožní buňky mohou způsobovat matný a unavený vzhled pleti a nerovnoměrnou strukturu pokožky. Usazené nečistoty a škodliviny ucpávají póry a způsobují akné. Jejich odstraněním se na povrch dostane nová vrtsva buněk, což navrací pokožce její jas a zářivost. Chemické i fyzické exfolianty uvolňují mrtvé kůžní buňky (kerneocyty) a rozpuští pojidlo, které je drží pohromadě. Dual-action Exfoliant Treatment obsahuje aktivní rostlinné složky, jako je např. prášek z třešňových pecek nebo ananas a jeho enzym bromelain. Bromelain rozkládá bílkoviny a šetrně pokožku exfoliuje, zatímco prášek z třešňových pecek nadzvedává a odlupuje odumřelé kožní buňky uvolněné chemickým exfoliantem.

Pojďme se na tento proces podívat z vědeckého hlediska:

Chemický exfoliant PHA pomalu a jemně proniká do pokožky, kde pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky. Navíc má schopnost vázat na sebe vodu, čímž prohlubuje hydrataci.

Fyzický exfoliant – mikro prášek z třešňových pecek– jemně nadzvedává a odlupuje odumřelé kožní buňky a zanechává pokožku hladkou, jemnou a zářivou.

Enzymatický exfoliant – bromelain z ananasového extraktu - je účinný enzym vyskytující se v ananasu, který dokáže štěpit bílkoviny držící odumřelé kožní buňky. Působí také protizánětlivě. Pokožku zanechává hladkou, regenerovanou a zářivou.

POUŽITÍ

Nejprve pleť očistěte pomocí odličovací žínky a balzámu Wildsmith Skin Cleansing Balm. Na vyčištěnou pleť naneste 2–3 Wildsmith lžičky peelingové kůry. Můžete cítit mírné brnění, je to účinek exfoliační kyseliny uvolňující odumřelé kožní buňky. 

Pro okamžitou péči nechte působit 2–3 minuty, poté opláchněte.

Pro důkladnější péči masírujte krouživými pohyby a nechte působit až 5 minut, aby došlo k procesům obnovy pokožky.

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte peeling večer. Ráno pak použijte krém s ochranným SPF faktorem. 

Používejte jednou či dvakrát týdně podle potřeby vaší pokožky.


VÝSLEDKY

Klinicky testováno po dobu 28 dní na 30 ženách ve věku od 25 do 65 let.

90% žen uvedlo, že jejich pokožka vypadá mladší, jasnější a odpočatá.

83% uvedlo, že je jejich pokožka zvláčněná a hydratovaná.

89% uvedlo, že je jejich pokožka jemnější a hladší.

90% uvedlo, že jejich pokožka vypadá jasnější a zářivější.

70% žen s pigmentací uvedlo blednutí hnědých skvrn.

77% vykazovalo čistčí pokožku a redukci výskytu pupínků a černých i bílých teček.

73% si pochvalovalo sjednocenný tón pleti.

Tón a pigmentace pleti se zlepšily o 2%.

Už po jednom použití se hydratace pokožky okamžitě zvýšila o 16%.

Dlouhodobá úroveň hydratace se zlepšila o 11% při použití dvakrát týdně.

Výskyt vrásek a míra drsnosti a šupinatosti pokožky klesla o 10%.

SLOŽENÍ

Glukonolakton (kyselina polyhydroxidová PHA) z fermentovaných semen je AHA kyselinou příští generace. Stimuluje regeneraci buněk, šetrně a pomalu proniká do pokožky, váže na sebe vodu a zadržuje ji, čímž zajišťuje hlubokou hydrataci. Vyrovnává a obnovuje PH pokožky, obnovuje aktivitu enzymů a snižuje tak výskyt akné. 

Kyselina glykolová (AHA) účinně proniká do pokožky, stimuluje produkci kolagen, zmírňuje hyperpigmentaci a štěpí vazby držící odumřelé kožní buňky.

Bromelain, enzym z extraktu ananasu, štěpí bílkoviny na aminokyseliny a rozkládá přebytečné povrchové kožní buňky. Také zmírňuje zánět, vyhlazuje povrch pokožky a zanechává ji zářivě jasnou.

Prášek z třešňových pecek jemně zvedá a odlupuje odumřelé kožní buňky poté, co byly uvolněny kyselinami AHA a PHA. Výsledkem je hladká, jemná a vyhlazená pokožka.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

SLOŽENÍ: Aqua/Water/Eau, ***Citrus Aurantium Amara (Neroli) Flower Water, Kaolin, Pentylene Glycol, Gluconolactone, Prunus Cerasus Shell Powder, Glycolic Acid, Tapioca Starch, Ananas Sativus {Pinapple) Fruit Extract, Lactobacillus Ferment, Betula Pendula (Birch) Sap, * Citrus Aurantium (Neroli) Flower Oil, *Citrus Nobilis (Mandarin Red) Peel Oil, *Tilia Cordata (Linden) Flower Oil, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, *Anthemis Nobilis (Roman Chamomile) Flower Oil, Sphingomonas Ferment Extract, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Pullulan, Silica, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder; Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, **Limonene, **Linalool.