ACTIVE REPAIR PLATINUM BOOSTER 30ml

4 480 Kč
Skladem

PLATINOVÉ SÉRUM S REGENERAČNÍM ÚČINKEM

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Active Repair Platinum Booster je koncentrovaný přípravek stimulující tvorbu kolagenu s klinicky prokázaným účinkem okamžité redukce vrásek díky revolučnímu použití platinového peptidu. Zapouzdřený kyslík asistuje životně důležitým buněčným procesům, zatímco stimulace glykosaminoglykanů pomáhá uspořádat kožní buňky a zpevnit tak strukturu pokožky.

THE SCIENCE: HOW IT WORKS

A concentrated collagen boosting formula clinically proven to instantly reduce the appearance of lines and wrinkles thanks to a revolutionary platinum peptide delivery system. Encapsulated Oxygen assists vital cellular processes, while glycosaminoglycans boosters help to tighten structure and organise cells within the skin’s matrix.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT

Sérum obnovující kolagen, vyhlazující vrásky a jemné linky.

S přibývajícím věkem se kolagenová a elastinová vlákna rozpadají a tvorba těchto základních prvků pokožky se zpomaluje. Výsledkem je povislá kůže vykazující známky předčasného stárnutí.

POUŽITÍ

Použijte ráno po čištění nebo kdykoli během dne pro okamžitý aktivizující efekt. Naneste 1–2 pumpičky přípravku na suchou pokožku a vmasírujte pevně směrem nahoru a do stran.

KROK 1: Zahřejte 2–3 Wildsmith lžičky balzámu Cleansing Balm mezi konečky prstů a vmasírujte na obličej a krk. Opláchněte teplou vodou a jemným poklepáním osušte.

KROK 2: Naneste 1–2 kapky očního séra Super Eye Serum na konečky prstů, aplikujte pod oko a jemnými pohyby rozetřete kolem očních kontur. 

KROK 3: Pro okamžité vyhlazení vrásek použijte 1–2 pumpičky přípravku Platinum Booster. Naneste na pokožku a pevně vmasírujte pevně směrem nahoru a do stran.

KROK 4: Pro konturovací efekt použijte 1-2 pumpičky séra Copper Peptide Serum. Pro restrukturalizaci pokožky použijte 1–2 Wildsmith lžičky krému Copper Peptide Cream.

VÝSLEDKY

Klinicky testováno po dobu 28 dní u 34 žen ve věku od 40 do 66 let se suchou kůží a vráskami.

83% žen vykazovalo okamžitý efekt redukce vrásek o 11% a další výrazné zlepšení při dlouhodobém používání.

94% žen vykazovalo zvýšení hydratace pokožky o 41%.

53% žen vykazovalo významný nárůst hustoty kolagenu o 5%.

83% žen vykazovalo okamžitý pokles hrubosti pokožky a další výrazné zlepšení při dlouhodobém používání.

SLOŽENÍ

Systém uvolňování platiny dopravuje účinný peptid do hlubších vrstev pokožky, což zvyšuje produkci kolagenu a elastinu.

Zapouzdřený kyslík asistuje při metabolických procesech produkce kolagenu. Aktivuje léčivou reakci pokožky, mikrocirkulaci a buněčnou obnovu.

Mechové buněčné kultury podporují zdraví pokožky na buněčné úrovni. Zlepšují funkci buněčného jádra, zajišťují nezbytnou replikaci DNA a syntézu proteinů, což pomáhá k udržení mladistvého vzhledu pokožky. 

Základní stavební kameny pomáhají zvyšovat Glykosaminoglykany (GAGS) reorganizují a shlukují buňky za účelem zpevnění struktury buněčné tkáně, čímž zlepšují vzhled vrásek.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK