FRAGILE COSMETICS

Fragile Cosmetics je italská značka, která nabízí vícesmyslový zážitek z krásy prostřednictvím přírodních a veganských vlasových a pleťových produktů. Základní dynamická řada, která kombinuje účinné a multifunkční směsi s unisexovými a ekologickými vůněmi a designem. Zrodila se v Itálii v roce 2021, po letech výzkumu, ze součinnosti Franca Gobbiho, mezinárodního kadeřníka, a Manuely Affatato, podnikatelky. Fragile dle nich představuje křehkou rovnováhu mezi lidskou přirozeností a planetou, na které žijeme. Ze zkušeností Franca z módních přehlídek a fotografických setů po celém světě a z výzkumných a vývojových schopností Manuely, milovnice designu, se zrodila řada, v níž se láska k přírodě snoubí s čistou krásou. Sníme o vědomé kráse, vždy a všude, a navrhujeme dynamické výrobky pro společnost citlivou k životnímu prostředí.

SÍLA V PŘÍRODĚ

Všechny produkty Fragile Cosmetics na vlasy a pleť jsou veganské, cruelty-free, s certifikátem PETA, dermatologicky testované, vyrobené z nejméně 97 % z přírodních složek. Naše vysoce účinné receptury neobsahují parabeny, sulfáty ani ropné látky. Každý z nich obsahuje výjimečnou směs olejů a přírodních účinných látek, s naprostým respektem k přírodě a s uvědomělým přístupem k zemědělskému pěstování. Testováno na nikl < 1 ppm.

UDRŽITELNOST

Ve Fragile Cosmetics nám záleží na životním prostředí, jeho přírodních zdrojích a všech živých bytostech. Proto chceme optimalizovat naši péči o krásu tím, že budeme nabízet méně, ale zato univerzálnějších a průřezovějších výrobků, abychom omezili dopad výroby a zachovali život ve všech jeho odstínech. Celý proces se řídí speciálně vypracovanými zásadami etiky a respektu. Pro naše vlasové a tělové produkty používáme pouze přírodní a organické složky, zcela bez chemických látek škodlivých pro lidi, zvířata a životní prostředí. Volíme udržitelné a biologicky odbouratelné komponenty, naše primární obaly jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí (hliník a sklo) a krabičky z papíru s certifikátem FSC. Naším cílem je chovat se k matce Zemi s maximální úctou a chránit místo, kde žijeme.

Cena

3951430
13951430
7 položek celkem
BLOOM 200ml
1 135 Kč
OBNOVUJÍCÍ OLEJ PRO VLASY, PLEŤ A TĚLO
F013
FLIRT 100ml 1
840 Kč
REVITALIZAČNÍ A ROZČESÁVACÍ BEZOPLACHOVÝ SPREJ
F009
F010
FLOW 100ml
od 445 Kč
  VYŽIVUJÍCÍ A LESKLÝ KONDICIONÉR
F006
GLOW 100ml 2
od 420 Kč
OBNOVUJÍCÍ A HYDRATAČNÍ ŠAMPON
F005
REBORN 200ml
1 430 Kč
OPRAVNÁ A OBNOVUJÍCI MASKA NA VLASY
F012
RISE 100ml
840 Kč
LEHKÝ SPREJ PRO OBJEM, TEXTURU A ZTUŽENÍ
F002

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem