Platba a doprava, Vrácené zboží

PLATA A DOPRAVA

1. ZPŮSOB PLATBY:

-  Platební kartou: platíte pomocí platební brány Global Payments na kterou jste přesměrování před dokončením objednávky.

-  Bankovním převodem: platíte na účet uvedený ve výzvě k zaplacení Vaší objednávky, jež Vám bude doručena elektronicky na e-mailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce. Nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol, jež odpovídá číslu Vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po příchodu platby na účet.

-  Dobírkou: platíte při doručení, poštovné je navýšeno o poplatek za dobírku.

 

2. ZPŮSOB DOPRAVY

Zboží objednané v našem internetovém obchodě připravujeme k odeslání zpravidla (kromě víkendových objednávek) do 24 hodin od obdržení Vaší objednávky. V případě platby bankovním převodem pak do 24 hodin od připsání částky na náš účet. Nejpozději zboží expedujeme do tří dnů od přijetí objednávky. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu možné tuto lhůtu dodržet, neprodleně zákazníky informujeme e-mailem či telefonicky.

Způsob dopravy:

-  ČESKÁ POŠTA:

Balík do ruky: zásilka je doručena na Vámi uvedenou adresu do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a pošta s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. Pokud Vám pošta nezastihne, dostanete možnost náhradního doručení. Balík může být na poště uložen až 15 dní.

Poštovné při platbě předem: 99 Kč (Dobírka + 35 Kč)

Balík na poštu:

Poštovné při platbě předem: 99 Kč (Dobírka + 35 Kč)

-  PPL:

Zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce. V případě, že zvolíte adresu pro doručování na místo Vašeho zaměstnání, prosíme uveďte také název a adresu společnosti, kde pracujete.

PPL Doručení na vaši adresu:

Poštovné při platbě předem: ČR: 120 Kč (Dobírka + 35 Kč)  SK: 205 Kč (Dobírka + 35 Kč)

PPL ParcelSmart: Doručení do PPL Boxu nebo ParcelShopu:

Poštovné při platbě předem: ČR: 99 Kč (Dobírka + 35 Kč)  SK: 125 Kč (Dobírka + 35 Kč)

- ZÁSILKOVNÁ:

Zásilka bude doručena do druhého dne od podání. O odeslání zboží budete informování elektronicky a přepravní společnost s Vámi o předpokládaném doručení bude komunikovat pomocí sms zprávy na telefonické číslo, jež uvedete v objednávce.

Zásilkovna Z Point: Poštovné při platbě předem: 85 Kč

 

3. VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ ZAKOUPENÉHO PROSTŘEDNICTVÍM E-SHOPU:

Naši zákazníci mají možnost bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek.

Vracené zboží z e-shopu:

-  musí být kompletní

-  z hygienických důvodů nepřijímáme vrácení otevřené kosmetiky, s výjimkou případů, kdy je výrobek vadný

-  musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 14. den po fyzickém převzetí

-  nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata. Zákazník hradí náklady na vrácení výrobků

-  nesmí být použito, poškozeno nebo nést viditelné známky nošení nebo opotřebení

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 14 dnů, tak Vám vracíme kupní cenu do přibližně desíti dnů od vráceného zboží (osobní doručení nebo přepravní službou). V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.

Postup při vracení zboží:

Prosíme informujte nás o záměru vrátit zboží na adrese info@thepellamedit.com, přičemž Vám budeme velice vděční za uvedení skutečného důvodu, abychom mohli případ zhodnotit a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšení našich služeb.

Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze do přibližně deseti dnů bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.

Zboží musí být zasláno na adresu: Expedition Prague s.r.o., Výtvarnická 841, 156 00 Praha 5.

Společně se zbožím prosím pošlete i vyplněný formulář, který jste obdrželi se zásilkou, případně jej můžete stáhnout v pdf zde.