O Nás

O THE PELLAM EDIT

The Pellam Edit byl založen v Praze v roce 2021 a přináší do České republiky i mimo ni nezávislé, inovativní a autentické značky s osobností a příběhem. Pečlivě vybranou kolekci produktů péče o pleť, tělo a vlasy, které jsou osobně vybrané zakladatelkou a kreativní tvůrkyní celého projektu, Alison Pollitt. 

Všechny naše značky a produkty byly vybrány na základě těchto základních principů:

 

Klinicky ověřená péče o pleť.

Naše nezávislé značky přinášejí vysoce kvalitní, inovativní a inteligentní přípravky, u nichž bylo klinicky ověřeno, že účinně působí na pleť, podporují její zdraví a dosahují vynikajících výsledků.

 

Aktivní složky z přírody.

Výrobky našich značek obsahují nejsilnější přírodní účinné látky. Každý výrobek, bohatý na vitaminy, rostlinné výtažky, přírodní oleje, antioxidanty a peptidy, je odborně sestaven tak, aby ošetřoval, vyživoval, omlazoval a obnovoval. Mnohé složky jsou ekologicky certifikované, všechny jsou sklízeny eticky a ekologicky.

 

Viditelné výsledky.

Každá značka provádí nezávislé klinické testy, aby zajistila účinnost svých výrobků. Tento přístup zajišťuje prokazatelné viditelné výsledky.

 

Udržitelnost:

Výrobky a obaly jsou zodpovědně vyráběny z udržitelných, recyklovatelných materiálů, které minimalizují narušení přírody.

 

O ZAKLADATELCE

 

The Pellam Edit je dlouholetá vize zakladatelky Alison Pollitt. Má za sebou úspěšnou kariéru v mnoha oblastech: retail management, rozvoj podnikání, vývoj a tvorba značek, design, reklama, marketing a PR, organizování eventů a distribuce profesionálních značek péče o pleť a vlasy. 

Alison byla kreativním tvůrcem a zakladatelem úspěšné značky péče o tělo Body Basics, která se stala průkopníkem porevolučního maloobchodu a jako jedna z prvních značek založených v České republice prodávala přírodní kosmetiku prostřednictvím sítě vlastních značkových obchodů.

„Mnoho let jsem si přála sestavit kolekci skutečně krásných produktů a značek, které mě oslovují. Z osobního i profesního hlediska – pro mě jako prodejce a kreativního tvůrce značek – bylo nesmírně důležité najít produkty a autentické značky, která opravdu přinášejí něco nového. Nezajímají mě velké brandy a známá jména, daleko víc mě lákají začínající značky zrozené z vášně a hlubokého víry v to, co vytvářejí. Značky, které mě osobně nadchly a o kterých můžu upřímně říct, že skutečně přinášejí, co slibují. The Pellam Edit je pro mě dílem lásky, a jsem moc ráda, že můžu českým zákazníkům tyto značky a produkty představit.“ 

Alison žije v Praze od roku 1994 poté, co se přestěhovala z Londýna.