ACTIVE REPAIR RADIANCE POLISHER 15ml

820 Kč
Skladem
REGENERAČNÍ PEELING PRO ZÁŘIVÝ VZHLED POKOŽKY

Detailní informace

Detailní popis produktu

ACTIVE REPAIR RADIANCE POLISHER 15ml

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Směs fyzických exfoliantů s práškem z vlašských ořechů pomáhá šetrně odstraňovat odumřelé kožní buňky. Prášek z šípků a brusinek zase poskytuje vitamíny a antioxidanty, které pomáhají zlepšovat texturu a tón pokožky.

PROČ POUŽÍVAT 

Kůže se neustále obnovuje a odumřelé kožní buňky se z povrchu přirozeně odlupují. Bez jejich exfoliace se ale proces obnovy zpomaluje, odumřelé buňky mohou blokovat póry a pokožka pak bývá matná a suchá s nerovnoměrnou strukturou.

POUŽITÍ

Kombinujte s balzámem Active Repair Nourishing Cleansing Balm pro extra zářivou a hladkou pleť.

Používejte jednou týdně jako součást prvního kroku ranní péče o pleť. Smíchejte 1 Wildsmith lžičku peelingu s 2-3 Wildsmith lžičkami balzámu Nourishing Cleansing Balm a vmasírujte na obličej a krk. Odstraňte žínkou namočenou v teplé vodě pro důkladnou exfoliaci.


VÝSLEDKY

SARAH STACEY A JO FAIRLEY, REDAKTORKY BEAUTYBIBLE.COM, BEAUTY BIBLE ÚNOR 2020

"Miluji, že lze Active Repair Radiance Polisher použít spolu s jakýmkoli čistícím balzámem, olejem nebo krémem. Miluji taky, že je naprosto přírodní. Mleté skořápky vlašských ořechů jsou biologicky rozložitelné a používání přípravku je velice příjemné. Stačí tak málo a výsledky jsou ohromné. Efekt byl okamžitý a velmi vítaný.“

SLOŽENÍ

Prášek z vlašských ořechů jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Šípkový prášek je přirozeně bohatý na vitamín A a esenciální mastné kyseliny, které pomáhají zlepšovat tón, texturu a pigmentaci pokožky.

Brusinkový prášek je bohatý na antioxidanty a vitamíny A, C, E a K, které zlepšují pevnost a pružnost pokožky a zároveň ji chrání před poškozením volnými radikály.

Bentonitový jíl pomáhá vytahovat toxiny z pórů a umožňuje tak hojení pokožky. Snižuje zánět, zarudnutí a pigmentaci pleti.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

SLOŽENÍ: Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Powder, Bentonite Clay, Rosa Canina (Rosehip) Seed Powder