ACTIVE SUPER EYE SERUM 15ml

2 765 Kč
Skladem

 

AKTIVNÍ OČNÍ SÉRUM

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Active Super Eye Serum je moderní přípravek na pokožku kolem očí, který stimuluje produkci kolagenu a elastinu a snižuje tak výskyt vrásek. Sérum obsahuje i flavonoidy a polyfenoly, které výrazně snižují otoky a výskyt tmavých kruhů. Zmírňuje zánět, snižuje aktivitu kotvících proteinů, které způsobují průchod krevní plazmy do kožních buněk, což má za následek otoky, a snižuje oxidaci železa v krvi, což způsobuje tmavé kruhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT

Denní protizánětlivé sérum na oblast kolem očí, které redukuje otoky a podporuje tvorbu kolagenu.

Kůže kolem očí je velmi citlivá na stres z prostředí. Agresivní vlivy jako UV záření, znečištění vzduchu, únava a stárnutí vyvolávají v kůži zánětlivou reakci, která může mít za následek tmavé kruhy, otoky a známky předčasného stárnutí.

POUŽITÍ

Používejte ráno a večer na vyčištěnou pleť, ještě před hydratací. Naneste 1–2 kapky séra na konečky prstů, aplikujte pod oko a jemně rozetřete kolem očních kontur.

VÝSLEDKY

Klinicky testováno po dobu 28 dní na 21 ženách a 11 mužích ve věku od 40 do 64 let, s použitím 3D skenování zachycujícího změny v průběhu času.

100% testujících vykazovalo výrazné snížení výskytu tmavých kruhů o 31%.

100% vykazovalo výrazné snížení výskytu váčků pod očima o 36%.

81% vykazovalo hladší kontury kolem očí a méně vrásek o 8%.

90% uvedlo, že je jejich pokožka jemnější a hladší.

82% uvedlo, že je jejich pokožka kolem očí napnutější.

82% uvedlo snížení otoků kolem očí.

SLOŽENÍ

Aktivní extrakt z květů černého bezupůsobí na krvinky a bílkoviny pod kůží, a tím pomáhá redukovat tmavé kruhy, záněty a otoky kolem očí.

Plamatka zelná posiluje strukturu pokožky a bojuje proti známkám stárnutí tím, že stimuluje biomechanické funkce fibroblastů a produkci elastinu a kolagenu.

Extrakt ze zelené kávy má vyšší obsah kyseliny chlorogenové než pražená kávová zrna. Obsahuje kofein a další polyfenoly, které bojují proti volným radikálům, redukují vrásky a jemné linky a zároveň mají antioxidační a čistící účinky.

Polysacharid extrahovaný z modřínu pomáhá předcházet ztrátě vody z pokožky, a tím zlepšuje úroveň hydratace.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK