ACTIVE SUPER EYE SERUM 15ml

2 765 Kč
Skladem

 

AKTIVNÍ OČNÍ SÉRUM

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Active Super Eye Serum je moderní přípravek na pokožku kolem očí, který stimuluje produkci kolagenu a elastinu a snižuje tak výskyt vrásek. Sérum obsahuje i flavonoidy a polyfenoly, které výrazně snižují otoky a výskyt tmavých kruhů. Zmírňuje zánět, snižuje aktivitu kotvících proteinů, které způsobují průchod krevní plazmy do kožních buněk, což má za následek otoky, a snižuje oxidaci železa v krvi, což způsobuje tmavé kruhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT

Denní protizánětlivé sérum na oblast kolem očí, které redukuje otoky a podporuje tvorbu kolagenu.

Kůže kolem očí je velmi citlivá na stres z prostředí. Agresivní vlivy jako UV záření, znečištění vzduchu, únava a stárnutí vyvolávají v kůži zánětlivou reakci, která může mít za následek tmavé kruhy, otoky a známky předčasného stárnutí.

POUŽITÍ

Používejte ráno a večer na vyčištěnou pleť, ještě před hydratací. Naneste 1–2 kapky séra na konečky prstů, aplikujte pod oko a jemně rozetřete kolem očních kontur.

VÝSLEDKY

Klinicky testováno po dobu 28 dní na 21 ženách a 11 mužích ve věku od 40 do 64 let, s použitím 3D skenování zachycujícího změny v průběhu času.

100% testujících vykazovalo výrazné snížení výskytu tmavých kruhů o 31%.

100% vykazovalo výrazné snížení výskytu váčků pod očima o 36%.

81% vykazovalo hladší kontury kolem očí a méně vrásek o 8%.

90% uvedlo, že je jejich pokožka jemnější a hladší.

82% uvedlo, že je jejich pokožka kolem očí napnutější.

82% uvedlo snížení otoků kolem očí.

SLOŽENÍ

Aktivní extrakt z květů černého bezupůsobí na krvinky a bílkoviny pod kůží, a tím pomáhá redukovat tmavé kruhy, záněty a otoky kolem očí.

Plamatka zelná posiluje strukturu pokožky a bojuje proti známkám stárnutí tím, že stimuluje biomechanické funkce fibroblastů a produkci elastinu a kolagenu.

Extrakt ze zelené kávy má vyšší obsah kyseliny chlorogenové než pražená kávová zrna. Obsahuje kofein a další polyfenoly, které bojují proti volným radikálům, redukují vrásky a jemné linky a zároveň mají antioxidační a čistící účinky.

Polysacharid extrahovaný z modřínu pomáhá předcházet ztrátě vody z pokožky, a tím zlepšuje úroveň hydratace.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení