CERAMIDE LIPID REPAIR BALM 12,75g

820 Kč
Skladem

 

CERAMIDOVÝ REGENERAČNÍ BALZÁM

VĚDA:  JAK TO FUNGUJE

Ceramid Lipid Repair Balm obnovuje a regeneruje kožní bariéru. Přináší pokožce okamžitou úlevu a pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PROČ POUŽÍVAT

Zklidňující víceúčelový balzám na suchou pokožku obličeje a těla.

Zklidňující víceúčelový balzám Ceramide Lipid Repair Balm, obohacený o ceramidy, vitamín E a výživnou směs rostlinných olejů, účinně hydratuje, regeneruje a zároveň chrání oblasti s extremně suchou kůží, jako jsou rty, lokty, paty nebo kůžička kolem nehtů. Suchá, popraskaná a podrážděná pokožka je často způsobena nedostatkem lipidů, což je ovlivněno faktory životního prostředí i životního stylu.

Balzám aplikujte, kdykoli si všimnete, že je vaše kůže suchá, šupinatá, podrážděná nebo nepříjemně napjatá. Všechny tyto příznaky mohou znamenat, že je narušena ochranná kožní bariéra, k čemuž dochází bez ohledu na věk a typ pokožky.

Používejte balzám podle potřeby na čistou a suchou kůži večer nebo kdykoli během dne. Je ideální zejména na suché a bolavé rty, popraskané koutky, citlivou kůži kolem nosu, kůžičku kolem nehtů, suché lokty, popraskané paty a další místa na obličeji a těle.

POUŽITÍ

Nanášejte podle potřeby na rty, kůžičku nehtů, lokty a další suchá místa.

SLOŽENÍ

Wildsmith Skin Barrier Repair a Komplex Ceramide Bio je kompletní řešení pro narušenou kožní bariéru. Složení přípravku napodobuje mezibuněčné lipidy, a tím kožní bariéru obnovuje. Poskytuje okamžitou hydrataci, výživu a zklidnění suché pokožky, zatímco restrukturalizační složky regenerují a posilují její ochrannou bariéru. Ta v sobě dokáže uzamykat vlhkost a brání tak další ztrátě vody.

Vitamín E zjemňuje, zklidňuje a posiluje pokožku. Jeho silné antioxidační a protizánětlivé vlastnosti podporují proces obnovy pokožky.

Bambucké máslo obsahuje vysokou koncentraci přírodních vitamínů a mastných kyselin, které vyživují a hydratují pokožku.

Měsíčkový olej má protizánětlivé účinky, bojuje proti příznakům suché pokožky a zároveň zklidňuje podráždění.

Šípkový olej je bohatý na vitamíny C a E, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny, které obnovují suchou a šupinatou pokožku.

Avokádový olej má silné protizánětlivé účinky, které pomáhají zmírňovat příznaky suché a podrážděné pokožky. Je také bohatý na výživné mastné kyseliny.

Olivový olej pokožku omlazuje, zvyšuje její pružnost a hloubkově hydratuje.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK