DOUBLE CLAY REFINING MASK 50ml

2 125 Kč
Skladem

 

ZPEVŇUJÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA S JÍLEM

VĚDA: JAK TO FUNGUJE

Hřejivá maska na obličej se zpevňujícím efektem bohatá na minerály a revoluční aktivní látky. Jedinečné složení kombinuje naši klinicky osvědčenou Wildsmith Skin Cell Matrix s hydrolyzovanou kyselinou hyaluronovou a čistícími jíly. Výsledkem je zářivě jasná a revitalizovaná pleť. Váš kosmetický salón v kelímku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

PROČ POUŽÍVAT

Zpevňující pleťová maska bohatá na minerály pro zářivě jasnou a revitalizovanou pleť.

Masku Double Clay Refining Mask používejte, pokud:

Je vaše pleť matná, unavená a bez jasu.

Máte rozšířené či ucpané póry, hormonální akné, černé a bílé pupínky. 

Vaše pokožka ztratila půvab, vitalitu a energii.

Nebo je vaše pokožka hrbolatá a má nerovnoměrnou texturu.

POUŽITÍ

Nejprve pleť očistěte balzámem Skin Cleansing Balm a osušte.

Poté odměřte 2-3 přiložené lžičky přípravku Double Clay Refining Mask a naneste rovnoměrně v tenké vrstvě na obličej a krk, s vynecháním oblastí očí a rtů. Je možné, že ucítíte mírné zahřátí, je to účinek chilli papriček, které mají na kůži energizující efekt.

Používejte masku jednou nebo dvakrát týdně podle potřeby vaší pokožky. Nechte působit až 10 minut. V případě citlivé pokožky nechte působit 5 minut, poté přidejte vodu a odstraňte jemnými krouživými pohyby.

VÝSLEDKY

Klinicky testováno po dobu 28 dní na 30 ženách od 18 do 65 let.

Zlepšení pružnosti pokožky. Pružnost pokožky se po 28 dnech používání zlepšila o 5,48%.

Okamžitá hydratace. Už po jednom použití bylo naměřeno zvýšení hydratace o 5,41%.

Dlouhodobá hydratace. Po 28 dnech používání bylo naměřeno zvýšení hydratace o 8,11%.

SLOŽENÍ

Bentonitový jíl, označovaný díky svým protizánětlivým vlastnostem jako léčivý jíl, odstraňuje nečistoty a do hloubky čistí póry. Je přirozeně bohatý na hořčík, železo, vápník a oxid křemičitý. Zlepšuje míru hydratace pokožky a napomáhá její obnově.

Kaolinový jíl jemně čistí póry a zároveň udržuje pokožku přirozeně hydratovanou. Účinně odstraňuje všechny nečistoty a bakterie. Zanechává pleť zářivou a jasnou.

Kapsaicin, pálivá molekula z chilli papriček, je pečlivě extrahována, aby se zachovaly její blahodárné účinky, ale nedošlo k podráždění kůže. Úžasná síla kapsaicinu také zvyšuje hladinu kyslíku, vstřebávání živin a stimuluje odplavování nečistot.

Kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností, získaná fermentací pšenice a červené řepy, má jedinečnou schopnost vázat na sebe velké množství vody, až tisícinásobek své vlastní hmotnosti. V pokožce účinně uzamyká vlhkost, čímž dokonale hydratuje, navrací pleti pružnost a vyplňuje vrásky.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK