IMMERSION DROPS 60ml

Značka: HADAAI
720 Kč
Skladem
HYDRATAČNÍ A ZPEVŇUJÍCÍ SÉRUM S KYSELINOU HYALURONOVOU

Detailní informace

Detailní popis produktu

IMMERSION DROPS 60ml

PROČ POUŽÍVAT

Intenzivní hydratační sérum Immersion Drops okamžitě zvláčňuje a dodává dlouhotrvající hydrataci.

Přírodní květová voda z damašské růže a kyselina hyaluronová působí synergicky na kožní buňky, stimuluje jejich regeneraci, vyplňuje vrásky a zanechává pokožku dlouhodobě a konzistentně hydratovanou.

Kapky Immersion Drops mají lehkou vodovou konzistenci, takže se rychle vstřebávají a na pleti nelepí.

Sérum je vhodné pro jakýkoli typ pokožky. Hodí se zejména pro citlivou, suchou a zralou pleť s rozšířenými póry.

Vlastnosti:

  • intenzivně hydratuje
  • vyživuje
  • zklidňuje
  • tonizuje

Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v kůži a pojivových tkáních. Jejím hlavním cílem je vázat vodu a udržovat tkáně dobře hydratované. V kapkách Hadaai Immersion Drops najdete dva druhy kyseliny hyaluronové s ideální molekulární hmotností, díky které proniká do hlubších vrstev pokožky. Vstřebávání do pokožky usnadní i ostatním produktům, které spolu s Hadaai Immersion Drops budete používat.

Doporučená koncentrace kyseliny hyaluronové je držena pod 2 procenty. Proč je to důležité? Kyselina hyaluronová velmi intenzivně hydratuje a vlhkost čerpá z hlubších vrstev pokožky i vnějšího okolí. Proto byste měli dbát na dostatečnou vlhkost vašeho prostředí. Ta v zimě obvykle drasticky klesá. Také klimatizace vzduch znatelně vysušuje. Udržíte-li vlhkost na 50–60 %, vaší pokožce se bude při používání přípravků s kyselinou hyaluronovou nesmírně dařit.

Kyselina hyaluronová zpomaluje rychlost odpařování vody z pokožky. Rozdíl můžete vidět při použití séra Immersion Drops v kombinaci s gelem Pure Aloe Vera Gel, kdy může vaše pokožka využívat blahodárných účinků hydratace delší dobu.

Používejte jednou nebo dvakrát denně na očištěnou vlhkou pleť. Poté aplikujte hydratační krém a pleťový olej, abyste v pokožce uzamkli vlhkost.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

POUŽITÍ

Před použitím protřepejte. Aplikujte 1-3 pumpičky na čistou vlhkou pokožku obličeje a krku. Aplikujte z blízké vzdálenosti, produkt není rozprašovač! Používejte ráno a/nebo večer podle potřeby.

Tip: Po použití aplikujte 1-2 kapky pleťového oleje Hadaai Face Oil, aby se v pokožce dokonale uzamkla vlhkost.

Varování: Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Pokud dojde k podráždění, kontaktujte lékaře.

SLOŽENÍ: Rosa Damascena Flower water, Panthenol (provitamin B5), Hyaluronic Acid, Benzyl Alcohol*, Sodium Hyaluronic Acid, Dehydrocetic Acid. 

*organický nedráždivý alkohol vyskytující se přirozeně v některém ovoci (meruňky, brusinky) a čaji