LIGHT DAY CREAM 30ml

Značka: BY MUKK
695 Kč
Skladem
HYDRATAČNÍ A VYROVNÁVACÍ DENNÍ KRÉM

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIGHT DAY CREAM 30ml

PROČ POUŽÍVAT

Vyrovnávací hydratační krém ideální pro denní péči o normální, smíšenou a mastnou pleť. Je složen z přírodních bioaktivních látek, které poskytují každodenní ochranu před vlivy prostředí, jako jsou UVA a UVB záření, znečištění, oxidace, dehydratace a mikroby. Výsledkem je svěží, hladká a tonizovaná pleť.

Vítr, chlad, teplo, světlo, alergeny a znečištěné ovzduší jsou nejčastější vnější stresory, se kterými je naše kůže v neustálém kontaktu. Čím více se jim vystavujeme, tím častější může být vznik skvrn, vrásek, suché a povadlé pokožky a dalších kožních reakcí. Proto je tak důležité svrchní vrstvu pokožky denně posilovat. 

Light Day Cream se vyznačuje 5 nezbytnými ochrannými vlastnostmi, které pokožku každý den chrání, aby zůstala vyvážená a zdravá: 

OCHRANA PŘED ZTRÁTOU VLHKOSTI

Kombinace přírodních osmoticky aktivních látek, červených mořských řas Kappaphycus alvarezii, rostlinného glycerinu a mořské vody dokáže nasávat vlhkost z prostředí a udržovat ji v pokožce. Tím zajišťuje dlouhodobou hydrataci, posiluje lipidovou bariéru pokožky a chrání před vysoušením. 

ANTIOXIDAČNÍ OCHRANA

Světlicový olej a vitamín E jsou antioxidanty, které poskytují pokožce každodenní ochranu před vlivy životního prostředí. 

OCHRANA PŘED UVA A UVB ZÁŘENÍM A MODRÝM SVĚTLEM

Přírodní bioaktivní složky zabraňují tvorbě vrásek a drobných linek, čímž přispívají k mladistvému vzhledu pokožky. Olej ze semen Karanga poskytuje díky své absorpční schopnosti ochranu před UVB zářením a modrým světlem. Extrakty z řas Dunaliella salina a Haematococcus pluvialis posilují vlastní obranné mechanismy pokožky, pomáhají regulovat geny spojené s oxidačním stresem a poskytují ochranu před UVA zářením. 

OCHRANA PROTI ZNEČIŠTĚNÍ

Hnědá mořská řasa Undria pinnatifida vytváří ochrannou bariéru proti škodlivinám ze vzduchu, posiluje přirozené antioxidační procesy pokožky a zároveň předchází stárnutí pleti. 

BIOTICKÁ OCHRANA

Peptidy z fermentačních kultur probiotických bakterií Lactobacillus a Cocos Nucifera Ferment pomáhají udržovat rovnováhu kožní mikroflóry, podporují přežití prospěšných mikroorganismů a zároveň efektivně chrání před škodlivými mikroorganismy, což má blahodárné účinky na zdraví pokožky.

POUŽITÍ

Krém je vhodný pro každodenní použití. Nanášejte na očištěnou a tonizovanou pleť.

AKTIVNÍ SLOŽKY

Světlicový olej, mandlový olej, bioaktivní mikrořasy.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

DALŠÍ INFORMACE

Typ pleti: Normální, smíšená a mastná pleť

Textura: Lehká konzistence, která se rychle vstřebává

Vůně: Svěží

SLOŽENÍ: Aqua, Carthamus Tinctorius Seed Oil*, Lactobacillus Ferment**, Cetearyl Olivate*, Glycerin*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Sorbitan Olivate*, Lactobacillus**, Undaria Pinnatifida Extract*, Kappaphycus Alvarezii Extract*, Dunaliella Salina Extract*, Cocos Nucifera Fruit Extract*, Pongamia Glabra Seed Oil*, Tocopherol*, Lysolecithin*, Sea Water*, Sodium Anisate*, Lactic Acid, Haematococcus Pluvialis Extract*, Silica*, Sodium Levulinate*, Xanthan Gum*, Sclerotium Gum*, Pullulan*, Aniba Rosaeodora Leaf Oil*, Sodium Anisate*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Geraniol, Linalool
*certified organic / ** probiotic preservative