LIP BALM 20ml

Značka: HADAAI
410 Kč
Skladem
VÝŽIVNÝ A OCHRANNÝ BALZÁM NA RTY

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIP BALM 20ml

PROČ POUŽÍVAT

Přírodní balzám na rty Hadaai Lip Balm má jemnou a hladkou konzistenci, která dokonale vyživuje a chrání rty. Je dokonce tak univerzální, že jej můžete použít na ruce, když potřebují extra hydrataci a ochranu před vnějšími vlivy.

ZVLÁČNĚNÍ: Hroznová semínka a kokos působí proti vysoušení, zklidňují, hydratují a dodávají lesk.

VÝŽIVA: Rakytník a pomeranč jsou nabité vitamíny nezbytnými pro zdraví pokožky, stimulují regeneraci buněk a brání vzniku volných radikálů.

OCHRANA: Nerafinovaný včelí vosk působí protizánětlivě, antibakteriálně, urychluje hojení, zabraňuje ztrátě vody z pokožky a zároveň ji nechává dýchat.

Včelí vosk v raw kvalitě působí jako ochranná bariéra. Neslouží jen k prevenci trans-epidermální ztráty vody, obsahuje také množství přírodních minerálů, které mají další prospěšné vlastnosti – antibakteriální a hojivé. Napomáhá v boji proti akné, suché kůži, ekzémům i striím.

SLOŽENÍ

Každá složka je klíčová!

Včelí vosk: Perfektní ochranná bariéra. Zklidňuje a hojí rány. Konzervuje aktivní materiály. Dodává lesk.

Kokosový olej: Přirozeně antibakteriální, protiplísňový a hydratační. Vyhlazuje pokožku. Má vysoký obsah vitamínu E.

Hroznový olej: Zvlhčuje, zesvětluje tmavé kruhy, napomáhá blednutí jizev, vypíná pokožku. Má silné antioxidační vlastnosti.

Olej z pomerančové kůry: Má vysoký obsah vitamínu C. Působí antisepticky a protizánětlivě. Zvyšuje produkci kolagenu.

Rakytníkový olej: Obsahuje vzácný olej Omega 7. Dodává hydrataci, pružnost a stimuluje regeneraci buněk. Má vysoký obsah vitamínu C a A.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

POUŽITÍ

Naneste na rty v bohaté vrstvě. Při prvním použití rozlomte v kelímku tvrdší vrstvu na povrchu, abyste dosáhli na měkčí balzám vespodu.

Před použitím se doporučuje produkt otestovat na malém kousku kůže. Naneste malé množství například na vnitřek zápěstí nebo lokte a ponechte po dobu 24-48 hodin. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat a poraďte se s lékařem. Používejte pouze podle pokynů a na neporušenou kůži. Nikdy nepoužívejte v oblasti očí, vnitřně, na otevřené rány nebo na podrážděnou pokožku. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat.

SLOŽENÍ: Vitis Vinifera oil, Cocos Nucifera oil, Cera Alba, Hippophae Rhamnoides oil, Citrus Sinensis oil.