PURE ALOE VERA GEL 200ml

Značka: HADAAI
615 Kč
Skladem
ČISTÝ ALOE VERA GEL

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURE ALOE VERA GEL 200ml

PROČ POUŽÍVAT

Co by mohlo vaši pokožku hydratovat lépe než čistý přírodní gel z aloe vera?

Hydratace je klíčem ke zdraví a zdravému vzhledu pokožky. Pure Aloe Vera Gel pomáhá maximalizovat hydrataci kůže. Navíc podporuje hojení a snižuje zánět, lze ho tedy použít i na poraněnou kůži. Je také přírodním lékem na popáleniny.

Pure Aloe Vera Gel je vyroben z dospělé rostliny aloe a je téměř identický s její 100% čerstvou šťávou. Obsahuje velké množství vody, 20 minerálů, 12 vitamínů, 18 aminokyselin a kolem 75 biologicky aktivních látek.

POUŽITÍ

JAKO HYDRATAČNÍ KRÉM: Pure Aloe Vera Gel je úžasným zdrojem hydratace, proto ho doporučujeme používat jako hydratační krém. Obsahuje přírodní antioxidanty a vitamíny A, C, E. Je perfektní na obličej, ale může být použit na celé tělo.

Používejte samostatně nebo před vaším obvyklým hydratačním krémem pro zvýšení jeho účinku.

Pro maximální efekt lze použít spolu s kapkami Hadaai Immersion Drops. Ty obsahují kyselinu hyaluronovou, která se váže na aloe gel a udrží jej na povrchu pokožky déle. Nejprve naneste kapky Immersion Drops, poté rozetřete gel.

Tip: po použití naneste několik kapek pleťového oleje Hadaai Face Oil, tím se zpomalí odpařování a vaše pleť plně využije blahodárné účinky aloe.

JAKO OBLIČEJOVÁ MASKA: Pure Aloe Vera Gel lze použít také jako masku na obličej. Vnější vrstva pokožky (stratum corneum) má úžasnou schopnost absorbovat až 5–6krát více, než je její vlastní hmotnost, a při ponoření do vody zvětšit svůj objem až trojnásobně. To je tajemství mladistvé pokožky. Aby byla dospělá pokožka zdravá a hladká, musí stratum corneum obsahovat alespoň 10 % vody (ideální je 20-30 %).

Naneste bohatou vrstvu gelu na čistý obličej. Aplikujte znovu po 8–10 minutách, v závislosti na vlhkosti prostředí, úrovni hydratace pokožky atd. Nenechte vyschnout. Opakujte podle potřeby.

Neumývejte. Gel můžete smíchat s kapkami Hadaai Immersion Drops nebo po jeho použití nanést olej Hadaai Face Oil.

JAKO VLASOVÁ PÉČE: Pokud vaše vlasy potřebují extra dávku hydratace, vetřete do nich trošku gelu Pure Aloe Vera a poté pokračujte svým obvyklým vlasovým olejem.

Gel lze použít i pro podporu zdravého růstu vlasů. Naneste malé množství na pokožku hlavy a nechte živiny působit na kožní buňky a aktivovat vlasové folikuly.

SLOŽENÍ: Aloe Barbadensis leaf juice, Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate.