RISE LAK NA VLASY 100ml

840 Kč
Momentálně nedostupné
LEHKÝ SPREJ PRO OBJEM, TEXTURU A ZTUŽENÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

RISE LAK NA VLASY 100ml

PROČ POUŽÍVAT

Objemový a tužící sprej na vlasy RISE je vyroben ze vzácné směsi více než 99 % přírodních složek. Tento krásně voňavý, inovativní a dynamický sprej je vytvořen tak, aby dodal vzpruhu, texturu a lehkou fixaci všem typům vlasů. Přirozeně voní po růži, pelargonii a citrusech.

Vhodné pro všechny typy vlasů.

POUŽITÍ

Používejte na mokré vlasy jako stylingový produkt a na suché vlasy ke stylingu a jako lehký lak na vlasy.

OBJEM: Nastříkejte přímo ke kořínkům mokrých vlasů, dobře pročešte po celé délce vlasů a poté je vysušte.

TEXTURA: Pro vytvoření jemné a výrazné přirozené textury nastříkejte několik pumpiček na dlaň a naneste přípravek na vlasy podle směru, který chcete účesu dodat. 

FIXACE: Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti přibližně 30 cm, abyste zabránili efektu "mokrých" vlasů. Počkejte několik minut a poté účes zafixujte a uhlaďte kartáčem.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud dojde ke kontaktu s očima, důkladně je opláchněte vodou.

RISE LAK NA VLASY 100ml

AKTIVNÍ SLOŽKY

Konopný olej: Pomáhá budovat sílu vlasů, stimuluje růst a obsahuje vysoké množství antioxidantů, které vlasy chrání před poškozením vlivem životního prostředí.

Extrakt z organické kopřivy: Pomáhá předcházet vypadávání vlasů, podporuje růst, bojuje proti suché pokožce hlavy.

Extrakt z organické máty: Pomáhá zlepšit prokrvení vlasové pokožky, dokáže léčit suchost, bojuje proti svědění.

SLOŽENÍ:  Aqua/Water/Eau, Polyglyceryl-6 Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate, Pullulan, Parfum/Fragrance, Sorbitol, Acacia Senegal Gum, Trehalose, Cannabis Sativa Seed Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Glyceryl Laurate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Limonene