TONING BODY SERUM 150ml

2 125 Kč
Skladem

 

TONIZUJÍCÍ TĚLOVÉ SÉRUM

VĚDA:  JAK TO FUNGUJE

Toning Body Serum je intenzivní tělové sérum nabité účinnými látkami, které zvláčňují, tonizují a stimulují mikrocirkulaci, díky které je kůže pevnější, hladší a hluboce hydratovaná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT

Vědci a dermatologičtí odborníci z týmu Wildsmith Skin zkoumají procesy v těle, které řídí činnost tukových buněk (adipocytů). Existují dva typy tukových buněk, bílé pro ukládání tuků a hnědé pro uvolňování energie. Bílé tukové buňky jsou zodpovědné za tuk, který tělo izoluje, a hnědé tukové buňky jsou tělu k dispozici ke spalování energie a vytváření tělesného tepla. S přibývajícím věkem většina hnědých tukových buněk ztrácí mitochondrie, ve kterých je uložen gen pojídající tuky UCP-1 (uncoupling protein-1), a mění se na bílé buňky ukládající tuk. A právě na ty se náš tým zaměřuje.

UPOZORNĚNÍ: Aktivní složky séra mohou při kontaktu s pokožkou způsobit pocit zahřátí. Vyhněte se proto použití na citlivých částech těla a po aplikaci si vždy umyjte ruce.

POUŽITÍ

Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte dvakrát denně a jednou denně masírujte. Po aplikaci tělového séra Toning Body Serum si vždy umyjte ruce.

JAK APLIKOVAT

Nanášejte sérum na místa s vyšším obsahem bílých tukových buněk, jako je břicho, boky, stehna a horní část paží. Na končetinách vždy postupujte směrem k srdci, abyste podpořili krevní a lymfatický oběh. Sérum je stimulující a energizující, takže zpočátku můžete cítit ochlazení a poté zahřátí kůže. Projevují se tak povzbuzující účinky kapsaicinu, bioaktivní látky zodpovědné za pálivost paprik. Celulitida může být někdy citlivá, zejména v oblasti nohou, proto při masáži přizpůsobte tlak tak, aby vám byl příjemný. Nohy masírujte vždy vsedě, ideálně se zvednutými chodidly. Použijte množství přibližně o velikosti mandle a roztírejte po horní části stehen. Položte jednu ruku na druhou a masírujte krouživými pohyby, vždy nahoru směrem k srdci. Pokud se chcete zaměřit na břicho, použijte stejné množství séra a masírujte velkými krouživými pohyby kolem pupíku směrem k bokům. Pak kůži na břiše a horní části stehen proštípejte oběma rukama s pomocí palců a prstů, podobně jako když hnětete těsto. To napomáhá rozpadu celulitidy. Pokud se chcete zaměřit na hřbety paží, položte jednu ruku na zátylek a druhou roztírejte sérum od lokte k rameni. Vzhledem k účinným látkám nedoporučujeme používat přípravek před nebo během cvičení. Vyvarujte se také použití na citlivých částech těla.

VÝSLEDKY

Produkt byl testován po dobu 28 dní u 33 lidí ve věku od 30 do 50 let se zralou nebo středně zralou pokožkou s místy drsným povrchem a známkami stárnutí. Testující byli požádáni, aby sérum aplikovaly denně. Výsledky byly měřeny před a po jednom použití, a poté znovu na konci 28 dnů.

Zlepšení pevnosti a tonusu pokožkyPo 28 dnech bylo klinicky naměřeno zlepšení pružnosti kůže o 13%.

Okamžitá hydratace pokožkyIhned po prvním použití bylo klinicky naměřeno zvýšení hydratace v nejsvrchnější vrstvě pokožky (stratum corneum) o 101%.

Dlouhotrvající hydratace pokožky. Po 28 dnech používání bylo klinicky naměřeno zvýšení hydratace v nejsvrchnější vrstvě pokožky (stratum corneum) o 41%.

Vyhlazení a redukce celulitidy, vrásek a drobných linek.Po 28 dnech používání klesla nerovnoměrnost pokožky o 17%.

Po 28 dnech používání se hladkost pokožky zlepšila o 5%.

SLOŽENÍ

Během rozsáhlého výzkumu objevili naši odborníci potenciál určitých aktivních látek, jako je třeba hořčice setá nebo kapsaicin, které způsobují přeměnu bílých adipocytů na nově objevené béžové adipocyty (kombinace bílých a hnědých tukových buněk). Ty mohou spalovat kalorie a uvolňovat energii stejně jako hnědé tukové buňky.

Hořčičné klíčky způsobují přeměnu bílých adipocytů na adopocyty podobné hnědým, a tím stimulují proces spalování tuků.

Kapsaicin je revolučním objevem v boji proti celulitidě. Je alternativou ke kofeinu, který bývá nejběžnější složkou produktů proti celulitidě. Kapsaicinzlepšuje tok krve a lymfy a je ideální pro stimulaci oblastí, kde cirkulace stagnuje, jako jsou boky a stehna.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení