TONING BODY SERUM 150ml

2 125 Kč
Skladem

 

TONIZUJÍCÍ TĚLOVÉ SÉRUM

VĚDA:  JAK TO FUNGUJE

Toning Body Serum je intenzivní tělové sérum nabité účinnými látkami, které zvláčňují, tonizují a stimulují mikrocirkulaci, díky které je kůže pevnější, hladší a hluboce hydratovaná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT

Vědci a dermatologičtí odborníci z týmu Wildsmith Skin zkoumají procesy v těle, které řídí činnost tukových buněk (adipocytů). Existují dva typy tukových buněk, bílé pro ukládání tuků a hnědé pro uvolňování energie. Bílé tukové buňky jsou zodpovědné za tuk, který tělo izoluje, a hnědé tukové buňky jsou tělu k dispozici ke spalování energie a vytváření tělesného tepla. S přibývajícím věkem většina hnědých tukových buněk ztrácí mitochondrie, ve kterých je uložen gen pojídající tuky UCP-1 (uncoupling protein-1), a mění se na bílé buňky ukládající tuk. A právě na ty se náš tým zaměřuje.

UPOZORNĚNÍ: Aktivní složky séra mohou při kontaktu s pokožkou způsobit pocit zahřátí. Vyhněte se proto použití na citlivých částech těla a po aplikaci si vždy umyjte ruce.

POUŽITÍ

Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte dvakrát denně a jednou denně masírujte. Po aplikaci tělového séra Toning Body Serum si vždy umyjte ruce.

JAK APLIKOVAT

Nanášejte sérum na místa s vyšším obsahem bílých tukových buněk, jako je břicho, boky, stehna a horní část paží. Na končetinách vždy postupujte směrem k srdci, abyste podpořili krevní a lymfatický oběh. Sérum je stimulující a energizující, takže zpočátku můžete cítit ochlazení a poté zahřátí kůže. Projevují se tak povzbuzující účinky kapsaicinu, bioaktivní látky zodpovědné za pálivost paprik. Celulitida může být někdy citlivá, zejména v oblasti nohou, proto při masáži přizpůsobte tlak tak, aby vám byl příjemný. Nohy masírujte vždy vsedě, ideálně se zvednutými chodidly. Použijte množství přibližně o velikosti mandle a roztírejte po horní části stehen. Položte jednu ruku na druhou a masírujte krouživými pohyby, vždy nahoru směrem k srdci. Pokud se chcete zaměřit na břicho, použijte stejné množství séra a masírujte velkými krouživými pohyby kolem pupíku směrem k bokům. Pak kůži na břiše a horní části stehen proštípejte oběma rukama s pomocí palců a prstů, podobně jako když hnětete těsto. To napomáhá rozpadu celulitidy. Pokud se chcete zaměřit na hřbety paží, položte jednu ruku na zátylek a druhou roztírejte sérum od lokte k rameni. Vzhledem k účinným látkám nedoporučujeme používat přípravek před nebo během cvičení. Vyvarujte se také použití na citlivých částech těla.

VÝSLEDKY

Produkt byl testován po dobu 28 dní u 33 lidí ve věku od 30 do 50 let se zralou nebo středně zralou pokožkou s místy drsným povrchem a známkami stárnutí. Testující byli požádáni, aby sérum aplikovaly denně. Výsledky byly měřeny před a po jednom použití, a poté znovu na konci 28 dnů.

Zlepšení pevnosti a tonusu pokožkyPo 28 dnech bylo klinicky naměřeno zlepšení pružnosti kůže o 13%.

Okamžitá hydratace pokožkyIhned po prvním použití bylo klinicky naměřeno zvýšení hydratace v nejsvrchnější vrstvě pokožky (stratum corneum) o 101%.

Dlouhotrvající hydratace pokožky. Po 28 dnech používání bylo klinicky naměřeno zvýšení hydratace v nejsvrchnější vrstvě pokožky (stratum corneum) o 41%.

Vyhlazení a redukce celulitidy, vrásek a drobných linek.Po 28 dnech používání klesla nerovnoměrnost pokožky o 17%.

Po 28 dnech používání se hladkost pokožky zlepšila o 5%.

SLOŽENÍ

Během rozsáhlého výzkumu objevili naši odborníci potenciál určitých aktivních látek, jako je třeba hořčice setá nebo kapsaicin, které způsobují přeměnu bílých adipocytů na nově objevené béžové adipocyty (kombinace bílých a hnědých tukových buněk). Ty mohou spalovat kalorie a uvolňovat energii stejně jako hnědé tukové buňky.

Hořčičné klíčky způsobují přeměnu bílých adipocytů na adopocyty podobné hnědým, a tím stimulují proces spalování tuků.

Kapsaicin je revolučním objevem v boji proti celulitidě. Je alternativou ke kofeinu, který bývá nejběžnější složkou produktů proti celulitidě. Kapsaicinzlepšuje tok krve a lymfy a je ideální pro stimulaci oblastí, kde cirkulace stagnuje, jako jsou boky a stehna.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK