DEEP SEA SERUM 30ml

Značka: BY MUKK
950 Kč
Skladem
HYDRATAČNÍ A REGENERAČNÍ SÉRUM PRO SUCHOU PLEŤ

Detailní informace

Detailní popis produktu

DEEP SEA SERUM 30ml

PROČ POUŽÍVAT

Extrakt z mořských řas doplněný o mořskou vodu dodává pokožce vlhkost, ideální kombinaci výživných minerálů a udržuje pleť hydratovanou po dobu 24 hodin.

Výtažek z květů růže stolisté posiluje přirozené mechanismy udržení vody v pokožce a zároveň stimuluje lipidovou rovnováhu. Výrazný hydratační účinek růžových květů potvrdily i klinické studie (při použití 2x denně po dobu 28 dní). Sérum zlepšuje celkovou hydrataci pokožky a posiluje ochranou kožní bariéru. Výsledkem je zdravější a pružnější pleť.  

Dehydratace a vysoušení pokožky vzniká nedostatkem vody v nejsvrchnější vrstvě kůže –stratum corneum. Kůže tak ztrácí svou pružnost, což je způsobeno i znečištěním, prudkými změnami životního prostředí, ale i nadměrným používáním produktů péče o pleť.

POUŽITÍ

Množství o velikosti hrášku nanášejte na obličej a krk každé ráno a večer, před pleťovými přípravky na bázi oleje. Sérum je možné používat i jako jemný noční krém s lehkou konzistencí. 

Typ pleti: Suchá pleť

AKTIVNÍ SLOŽKY

Extrakt z mořských řas, extrakt z buněk růže stolisté

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

DALŠÍ INFORMACE

Textura: Gelovitá 

Vůně: Bez přidaných esenciálních olejů

SLOŽENÍ: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Water*, Glycerin*, Lactobacillus Ferment**, Kappaphycus Alvarezii Extract Sea Water*, Rosa Centifolia Leaf Cell Extract*, Xanthan Gum, Sodium Levulinate*, Sodium Anisate*, Lactic Acid
* certified organic / ** probiotic preservative