RICH DAY CREAM 30ml

Značka: BY MUKK
695 Kč
Skladem
VYŽIVUJÍCÍ A OCHRANNÝ DENNÍ KRÉM

Detailní informace

Detailní popis produktu

RICH DAY CREAM 30ml

PROČ POUŽÍVAT

Vítr, chlad, teplo, světlo, alergeny a znečištěné ovzduší jsou nejčastější vnější stresory, se kterými je naše kůže v neustálém kontaktu. Čím více se jim vystavujeme, tím častější může být vznik skvrn, vrásek, suché a povadlé pokožky a dalších kožních reakcí. Proto je tak důležité svrchní vrstvu pokožky denně posilovat. 

Rich Day Cream se vyznačuje 5 nezbytnými ochrannými vlastnostmi, které pokožku každý den chrání, aby zůstala vyvážená a zdravá: 

ANTIOXIDAČNÍ OCHRANA

Vitamín E a šípkové máslo s vitamínem A jsou antioxidanty, které poskytují pokožce každodenní ochranu před vlivy životního prostředí. 

OCHRANA PŘED UVA A UVB ZÁŘENÍM A MODRÝM SVĚTLEM

Přírodní bioaktivní složky zabraňují tvorbě vrásek a drobných linek, čímž přispívají k mladistvému vzhledu pokožky. Olej ze semen Karanga poskytuje díky své absorpční schopnosti ochranu před UVB zářením a modrým světlem. Extrakty z řas Dunaliella salina a Haematococcus pluvialis posilují vlastní obranné mechanismy pokožky, pomáhají regulovat geny spojené s oxidačním stresem a poskytují ochranu před UVA zářením. 

OCHRANA PROTI ZNEČIŠTĚNÍ

Hnědá mořská řasa Undria pinnatifida vytváří ochrannou bariéru proti škodlivinám ze vzduchu, posiluje přirozené antioxidační procesy pokožky a zároveň předchází stárnutí pleti. 

OCHRANA PŘED ZTRÁTOU VLHKOSTI

Kombinace přírodních osmoticky aktivních látek, červených mořských řas Kappaphycus alvarezii, rostlinného glycerinu a mořské vody dokáže nasávat vlhkost z prostředí a udržovat ji v pokožce. Tím zajišťuje dlouhodobou hydrataci, posiluje lipidovou bariéru pokožky a chrání před vysoušením. 

BIOTICKÁ OCHRANA

Peptidy z fermentačních kultur probiotických bakterií Lactobacillus a Cocos Nucifera Ferment pomáhají udržovat rovnováhu kožní mikroflóry, podporují přežití prospěšných mikroorganismů a zároveň efektivně chrání před škodlivými mikroorganismy, což má blahodárné účinky na zdraví pokožky.

POUŽITÍ

Krém je vhodný pro každodenní použití. Nanášejte na očištěnou a tonizovanou pleť.

Typ pleti: Suchá, citlivá a zralá pleť

AKTIVNÍ SLOŽKY

Meruňkový olej, růžové máslo, bioaktivní mikrořasy.

VIZ CELÝ SEZNAM SLOŽEK

DALSÍ INFORMACE

Textura: Bohatá krémová konzistence 

Vůně: Bylinková

SLOŽENÍ: Aqua, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Lactobacillus Ferment**, Rosa Canina Fruit Oil*, Cetearyl Olivate*, Sorbitan Olivate*, Glycerin*, Sucrose Stearate*, Undaria Pinnatifida Extract*, Lactobacillus**, Pongamia Glabra Seed Oil*, Dunaliella Salina Extract*, Haematococcus Pluvialis Extract*, Kappaphycus Alvarezii Extract*, Sodium Levulinate*, Tocopherol*, Lysolecithin*, Sclerotium Gum*, Cocos Nucifera Fruit Extract**, Xanthan Gum*, Pullulan*, Lactic Acid, Sodium Anisate*, Ocimum Basilicum Oil*, Sea Water*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Silica*, Linalool, Eugenol
*certified organic / ** probiotic preservative